FLÖTOTTO Tato firma byla zařazena mezi 100 nejznámějších německých značek. Firma FLÖTOTTO se zabývá výrobou nábytku. Jejich židle často najdete v německých školách a kancelářích a jejich luxusní nábytek odlišují od konkurence 2 věci – jeho neobyčejná kvalita a možnost jeho nekonečného kombinování, jelikož každý jeden díl zapadá do dalšího. Díky naší exkluzivní spolupráci jsme v České republice a na Slovensku jediný e-shop nabízející produkty FLÖTOTTO a jsme na to náležitě pyšní.

 

Artemide - Tato italská firma se již více než 50 let zabývá výrobou luxusních světel a osvětlení a patří mezi nejlepší ve svém oboru.Jejich originalita a netradičnost vysloužila Artemide po celém světě pověst ikony v moderním umění a jejich výrobky jsou vystaveny v muzeích i galeriích.
Pro Artemide navrhují svítidla nejlepší designéři, jsou tak nadčasová, moderní a vysoce funkční.
Prozkoumejte jejich sortiment v našem obchodě a POSUŇTE HRANICE SVÉHO OSVĚTLENÍ.

 

Viasit - Viasit  je německá společnost, která se více než 30 let zabývá výrobou designového ergonomického nábytku a to především židlí a kancelářských systému, jako je například tzv. organic office, což je kolekce několika menších pohovek, které lze skládat podle vašich představ a slouží především k oživení a zpohodlnění kanceláří.
Většina židlí výrobce Viasit získala hned několik certifikátů, které potvrzují kvalitu a bezpečnost a zároveň ergonomické vlastnosti produktů. Odborná veřejnost také oceňuje design
současných nábytkových kolekcí. 

 

Naše Výrobky Interiors - Naše firma se také rozhodla přispět svými výrobky, které vytváříme z především z Corianu. Tento materiál je odolný vůči všem druhům nečistot i chemikálií a barevně stálý(zejména proti slunečnímu UV záření). Je ekologický a recyklovatelný,je také inertní, netoxický a dá se ohýbat do nejrůznějších tvarů. Je i snadno opravitelný a nenáročný na údržbu.
Z tohoto "materiálu budoucnosti" zatím nabízíme stylový věšák, a jídelní stůl, který se hodí do každé moderní domácnosti a několik dalších výstavních kousků, které Vám doporučujeme nepřehlédnout.

 

     

 

 

OBLÍBENÉ ZNAČKY

MenuX

Provozovatel webu, INTERIORS manufacture, se sídlem Kasejovice 337, Kasejovice 335 44, IČ: 29096227, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím